| daniela_9291 a întrebat:

credeti in vise?:-s...de vreo 2 saptamani il visez pe tata ca moare, dar nimeni nu sufera in afara de mine, iar noaptea trecuta am visat-o pe bunica moarta, ce poate sa insemne asta? tata tocmai a scapat de o boala si bunica la fel.

Credeti ca se poate intampla ceva rau?crying

Răspuns Câştigător
| annna a răspuns:

Nu.daca ii visezi ca o sa moara inseamna ca le-a murit moartea(adica nu vor murii in curandwinking )stai linistitakiss

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ai visat asta pentru că te-ai gândit pe durata zilei la bunica respectiv tatăl tău şi subconştientul a făcut restul. Nu e ceva rău, stai liniştită. Sunt doar vise! Multă sănătate rudelor tale! Baftă!

| Dolly_2615 a răspuns:

Nu...sa stii ca in realitatea e inversul viselor tale...(asta doar daca visezi morti/ sau ca moare cineva)