| Maicatafloricica a întrebat:

PC-ul meu de 3/4 luni a inceput sa o i-a razna, la orice joc cand intru pe el (de obicei intru pe CS:GO, GTA V, SAMP) pot juca in 100 de fps-uri doar 2 minute, apoi imi scade la 20 de fps-uri. Am incercat metoda de ai schimba windows-ul, de al duce la reparat si alte chestii din acestea. Va rog ajutati-ma, doresc sa ma joc CS:GO linistit -_-

6 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Verifica temperatura!

| Maicatafloricica explică (pentru alexboss2020):

Am o temperatura de 60/70, cateodata si 80, dar asa a fost mereu, alte solutii va rog? dau funda

| alexboss2020 a răspuns (pentru Maicatafloricica):

Nu e bine daca ajunge 80 grade normal ca iti scad fps-urile

| Maicatafloricica explică (pentru alexboss2020):

Si ce pot face ca sa scad temperatura?

| alexboss2020 a răspuns (pentru Maicatafloricica):

Poti achizitiona un cooler nou si bun si pasta ter. ovonductoare iti recomand deepcool Z9 sau artic silver 5

| Maicatafloricica explică:

Am o teperatura de 60/70 pe procesor, asa am avut-o mereu, nu are legatura. Altii solutii va rog frumos? Dau funda! urgent!