| SnakexD10 a întrebat:

pot sa rulez Grand Theft Auto V pe low? :

Operating System: Windows 7 Ultimate 64-bit (6.1, Build 7601) Service Pack 1 (7601. win7sp1_gdr.130828-1532)

Processor: Intel(R) Pentium(R) CPU G2020 @ 2. 90GHz (2 CPUs), ~2. 9GHz

Memory: 8192MB RAM

Available OS Memory: 8088MB RAM

Intel® HD Graphics

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Eu zic ca da, deoarece jocul e foarte bine optimizat. Si in plus mai exista un mod care ajuta sa mearga mai bine. https://www.gta5-mods.com/misc/hd-low-end.

| SerbanSnake a răspuns:

Destul de mici sansele sa iti ruleze decent chiar si pe low, deoarece nu te ajuta nici procesorul, dar nici placa video care sunt principalele componente in jocurile video, iar ce ai tu e sub cerintele minime. Totusi merita sa incerci, bafta!

| uhegartfea234 a răspuns:

Merge.