| emyyyyyyy18 a întrebat:

puțin ajutor, deci o fată mi-a scris că daca am pus-o la ignore pe Facebook sa nu mai vada story eu asta n-am facut si de ceva vreme nu am mai reactionat nimeni la story, de ce?

2 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Spune-i frumos la fata aia ca nu ai pus-o la "ignore". Din moment ce zici ca nu ai pus-o, nu trebuie sa ii dai nicio explicație. Și în plus, de unde sa știu eu de ce nu mai reacționează nimeni la story-urile tale pe Instagram? Naiba știe ce pui tu la poveștile alea încât sa nu reacționeze nimeni, poate pui și tu ca fetele alea de 13 ani:seen=block.