| Marin_Radu_1994 a întrebat:

recent am schimbat abonamentul de net, cel cu 1000mb/s la digi. Routerul, unul destul de vechi(aprox 10 ani)este la mine în camera. Cu cablul(cel cu 2 mufe identice) primit odată cu el(routerul), am conectat ps4 cu routerul(LAN). Când dau test internet connection îmi arata în jur de 50-70 mb/s, poate chiar mai mult, dar când dau download la jocuri merge cu maxim 10-12 mb/s. Aveti idee care este problema?
(Daca am dat informatii gresite,scuze, nu sunt familiar cu acest domeniu)

1 răspuns:
| aXy99 a răspuns:

Trebuie sa schimbi ruterul si cablul de net, sa suporte 1000 mbps.