| S8N a întrebat:

Recent m-am mutat in Germania pentru vacanta, si stiu ca este ilegal sa descarci jocuri acolo. Dar ce nu stiu eu este daca pot sa descarc servere private Metin2. Metin2 este un joc Free-To-Play MMORPG, dar nu sunt sigur daca este legal sa descarc un server privat si sa ma loghez pe el. (Fara o amenda la usa).

Cine ajuta cel mai mult ia "funda".

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Eu cred ca germanii descarca ilegal si nu patesc nimic

| S8N explică (pentru mgtow):

Nu e chiar asa. Un unchi a lui un prieten a luat o amenda uriasa pentru ca a descarcat ceva ilegal de pe internet. (El are casa in Germania.)

| S8N explică (pentru mgtow):

Multumesc oricum. Am inceput sa descarc din cand in cand de pe site-uri de genul mediafire si nu am fost prins.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat