| JoKeRuLwTF a întrebat:

Recent mi-am cumparat GTA V pe XBOX ONE si cand incerc sa ma joc online imi zice "Your profile does not have permission to access GTA Online". Ce sa fac?

Dau funda aceluia ce ma ajuta!

4 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Cred ca nu ai abonament XBOX LIVE sau cum ii spune, trebuie sa platesti o suma de bani. undeva la 250 lei pe an sa te joci Multiplayer

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Cauta pe aici si vei afla sigur raspunsul. Nu imi merge Youtube momentan dar ai acolo doua filmulete unu e micut celalalt mai mult. Bafta
https://www.google.ro/......ps?/search

| JoKeRuLwTF explică (pentru CatalinVictor1985):

Daca gaseam eu raspunsul tu crezi ca mai puneam intrebarea pe TPU? Si tu da-mi raspunsul nu sa-l caut eu wtf.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Acolo vei afla raspunsul daca nu vrei sa vezi cum se face este treaba ta dar cum spuneam acolo afli raspunsul 100%. Nu vrei sa-ti fac eu si contul online nu?