| NicusoL99 a întrebat:

revin cu o eroare la League of Legends, ea este de la Adobe air, si din nou este un videoclip http://youtu.be/GuXbZ6REYHk
Multumesc de ajutor

3 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Deci,ori esti chior ceea ce sper sa fie asta ori esti noob de dai in gropi si nu sti un pic de engleza.Tradu in **** mea ce scrie acolo in casuta >sad

| NicusoL99 explică (pentru TechGuyTpu):

1: stiu foarte bine ce scrie
2: invata-n aia micati sa vb frumos
3: stai lin daca era doar de tradus mergea de mult asa ca valea.

| TechGuyTpu a răspuns (pentru NicusoL99):

Ai sa-mi bag **** straight face punctu 2 nu l-am inteles deloc.Ia spune-mi tu mie ce scrie acolo.