| Gabriel_Andrei_1997_oUaB a întrebat:

Sambata mi-am cumparat fifa 14 de la altex si mi-o mers perfect pana azi. Azi cand vreau sa-l deschid nu mi se deschide pur si simplu, nu se intampla nimic deosebit nu apare nici-o eroare doar ca nu se deschide sau cand se deschide o face foarte greu din a 50-a incercare sau ceva de genu. Am incercat si cu restart la pc prima data o mers, dar dupa aia nu o mai vrut... In joc nu am pic de lag sau nu e nimic neinregula. Doar cand dau dublu clik pe ea nu se deschide...
Eu mai am in pc si fifa 12 si fifa 13 tot de pe origin si amandoua cand dau dublu clik pe ele se deschid din prima. Numai fifa 14 are problema asta...
Cine ma poate ajuta dau funda?

3 răspunsuri:
| andreilove a răspuns:

Sal, Dezinstaleazal si instaleaza-l iar, asa o sa-ti mearga, iar dupa daca iti va da aceeasi problema, contacteaza un adult

| Gabriel_Andrei_1997_oUaB explică (pentru andreilove):

Mda asa am facut, si s-o intamplat exact cum ai zis tu... Cu ce ma poate ajuta un adult?laughing

| Gabriel_Andrei_1997_oUaB explică:

Stie cineva ce are?