| flavius12303 a întrebat:

Am vrut sa instalez skype pe un laptop si totul a mers bine pana sa il deschid. Am dat dublu click pe el si a zi ca nu se poate deschide: eroare fatala 1306. Ce inseamna eroarea asta?

Răspuns Câştigător
| alin334 a răspuns:

E posibil sa ai vreun virus prin pc altfel nu mi explic, reinstaleaza skypeul si daca face la fel downloadeaza malawerebitey sau ceva ceva de genu, si dai scan happyvezi ce ti găsește

1 răspuns:
| RanD0M a răspuns:

Incearca sa reinstalezi skipe-ul, dar daca nu merge scaneaza calculatorul dupa catva virusi...