| pioneeraudio a întrebat:

scuze de categorie.
am instalat windows xp SP 2 pe un laptop Emachines e525 si nu imi gaseste network controller. nu pot sa instalez wirelesu. imi spune sa conectez prima oara placa wireles si apoi sa instalez. driveru si tot nu merge.

4 răspunsuri:
| xXTheDeadHeroDarkXx a răspuns:

Instaleaza-ti un driver de net si wireless

| pioneeraudio explică (pentru xXTheDeadHeroDarkXx):

Am instalat prietene tot felul de drivere..doar wirelesu nu imi functioneaza. in rest merge

| xXTheDeadHeroDarkXx a răspuns (pentru pioneeraudio):

Bah pai asta inseamna ca tu in pc nu ai driver de wireless degeaba il instalezi tu daca nu ai in pc big grin

| pioneeraudio explică (pentru xXTheDeadHeroDarkXx):

Esti tu cretin ma baiatule cum sa nu am? inainte cu 2 zile de instalarea windows-ului a mers? si acum nu mai e bun driveru? NG NG NG..ai 4