| Bura_Laurentiu_1999 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste jocuri de actiune sau de aventura din anul 2011-2012-2013-2014. Ps nu counter, metin ceva gen Far Cry si Spec Ops The Line

Răspuns Câştigător
| DuDDy24 a răspuns:

Incearca Assasin's Creed 3 si 4, Battlefield 3 si 4, Tomb raider 2013, Crysis 2 si 3, Dead Space 3, Devil May Cry 5, COD Black Ops 2, COD Modern Warfare 3. Astea sunt unele dintre cele mai bunewinking

| Bura_Laurentiu_1999 explică (pentru DuDDy24):

Am incercat unele din ele dar se merita happy

2 răspunsuri:
| CrappinMorth a răspuns:

Nu prea stiti sa apreciati Skyrim se vede. Incearca-l, story line e lung, sunt sute de side-questuri (nu sunt sigur daca le poti termina) poti baga moduri la greu in el (sper ca ai un PC bun). Siiii...bani pentru Steam Skyrim Legendary Edition.