| Mihnea_Andrei_1993 a întrebat:

Spuneti-mi va rog ce jocuri merg pe acest pc : Procesor : Intel core 2 duo CPU E8400 3.00 Ghz, 4 GB RAM,
Placa video Intel Q45/Q43 Express Chipset 2GB memorie.
Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| TheNexus a răspuns:

Destul de multe jocuri dar nu prea vei trece de 60 fps la unele jocuri. Uite niste jocuri care le poti rula (nu toate)

- GTA : SA
- CS 1.6, Source si GO (GO il vei rula cu putine probleme)
-Half Life 1, 2 si restul de expansion pack-uri.
-Dota 2
-LOL
-WoW
-TF 2
-Mirrors Edge cu toate pe low dar tot vei avea niste probleme.

Sa stii ca pot fi mai multe jocuri care le poti juca dar nu o sa le insir pe toate.

| Mihnea_Andrei_1993 explică (pentru TheNexus):

Mersi. Astept si alte raspunsuri. si vedem acre este cel mai convenabil

| Mihnea_Andrei_1993 explică (pentru TheNexus):

Mersi. Astept si alte raspunsuri. si vedem care este cel mai convenabil