| Chipciu a întrebat:

Stie cineva cum descarc ultimele echipe la FIFA 11. Exista o optiune numita "download latest squads". Am gasit-o, am dat clik pe ea, insa imi spune ca serverele EA nu functioneaza momentan. Funda daca ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Kristi123 a răspuns:

Deschide Google si intra pe http://www.fifaromania.net/download/legaturi/update-romania-1/ si dai pe prumul link(US)

| Chipciu explică (pentru Kristi123):

Ok...Dupa ce descarc ce mi-ai trimis, ce fac? Am incercat sa instalez, dar nu ma lasa.

1 răspuns: