| georgikz a întrebat:

stie cineva dc nu imi mai merg videoclipurile de pe net? am instalat plugin imi arata imaginea, merge 2, 3 secunde si se blocheaza plizz ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi ca nu mai ai loc in partitia C! Muta din C in D Ce ai de mutat si arunca la cos ce nu iti mai trebuie, da un restart la pc si apoi intra pe youtube
Nu uita sa arunci si cosul de gunoi!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Care videoclipuri? De ex. de pe Youtube merg? Se incarca? Da vreo eroare ceva?

| georgikz explică (pentru neluL):

Nici un videoclip de pe net nu imi merge decat 2-3 secunde.Nici cele de pe youtube nici unele si nu imi da nici o eroare.

| georgikz explică (pentru neluL):

Ai dreptate.Multumesc mult de tot.Ai fundita de la mine.Inca o data multumesc.

| neluL a răspuns (pentru georgikz):

Numai bine! Thank's!

| neluL a răspuns (pentru georgikz):

Vezi ca nu mai ai loc in partitia C! Muta din C in D Ce ai de mutat si arunca la cos ce nu iti mai trebuie, da un restart la pc si apoi intra pe youtube
Nu uita sa arunci si cosul de gunoi!