| ThePotato a întrebat:

happy. Stie cineva niste jocuri care sa ruleze pe pc-ul meu? In general ma intereseaza jocuri gen: Open-World, Fighter, FPS, Indie, Stealth si Racers (Cu masini) Vreau sa vad si o lista de jocuri nu doar 2-3. Funda. Multumesc happy
Pc Speecs:
Procesorul: Intel Celeron 440 @ 2. 00GHz

RAM-ul: 2, 00GB Single-Channel DDR2 @ 332MHz (5-5-5-15)

Placa Video: Intel 82945G Express Chipset Family (Foxconn) 256mb

Hard Driver: 149GB SAMSUNG HD161HJ (SATA)

Răspuns Câştigător
| Alexxxyk a răspuns:

Slabut pc dar am sa incerc sa iti dau ceva : call of duty 1, seriile 2. far cry seriile pana la far cry 2 nu sunt chiar sigur daca o sa iti mearga far cry 2 macar incearca pe low, battlefield 1, 2 maxim, nfs pana la undercover si seriile swat pana la 4, gta pana la san andreas, si formula 1 pana la 2007 cred funda?happy si daca vrei fps,, mai modern'' pentru pcu tau iti recomand cs source si halflife 2 toate seriile

| ThePotato explică (pentru Alexxxyk):

La motoarele Steam am lag (interior 30fps, exterior 4-14 fps) si am termintat Half-Life 2. Stiu am PC-ul slabut dar m-am uitat pe GameDebate sa vad daca merge si cica imi merge dar am acele momente de lag...Foarte buna sugestia as astepta mai multwinking. Cred ca o sa-ti dau funda. Mai astept raspunsuti happy.

4 răspunsuri:
| Alexxxyk a răspuns:

Pai de ce ai lag la motoarele steam? o.O

| Alexxxyk a răspuns:

Sau daca vrei o sa iti fac un pc mai ''ieftin si mai bunut'' dar asta depinde de banutzii care ii ai vedem daca vrei da-mi add : alex_smekeru2662 Y! M

| cristi342 a răspuns:

Minecraft(sinplu sau cu mai multe moduri) CounterStrike ect