| Antonies a întrebat:

Stie cineva o comunitate care gazduieste servere de Counter-Strike Gratis? Adica sa aiba firma de hosting comunitatea si sa stina serverul gratis fara sa platesc eu ceva!
Cine imi da are Funda!
(P.S Fara nobi)

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Gratis? Nicio sansa!

3 răspunsuri:
| Antonies explică:

Ba da. De exemplu LCSNET cei care aveau servere acolo aveau host gratis dar nu stiu link de la el

| Ronnix a răspuns (pentru Antonies):

GRESIT!
Site-ul cel mentionat de tine: https://www.lcsnet.ro (ca sa te convingi, ca nu-i nimic gratis)

| Neindemanatul a răspuns:

Freakz mi se pare ca te lasa sa pui ip u serverului la ei, da trebuia sa stai.tu cu serveru pornit