| andreycosmin1 a întrebat:

Am windows 8 de 2 luni si acuma de cateva zile nu mai porneste, si am incercat sa reinstalez si windows 8 si windows 7 dar tot nu merge. Ce trebuie sa fac? Fundawinking

3 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Ce eroare primesti cand incerci sa instalezi de zici ca nu merge?

| andreycosmin1 explică (pentru Gas):

Daca incerc sa instalez windows 7 se blocheaza si ecranu ii albastru pentru ca l-am personalizat asa! Si daca incerc sa instalez windows 8 imi zice sa pun cealalta versiune de 64 bit!

| andreycosmin1 explică (pentru Gas):

?