| Danny8135297 a întrebat:

stiu ca multi au pus intrebarea asta dar... laughing ce jocuri recomandati? mor de plictiseala

Processor : Intel(R) Pentium(R) CPUB940 @ 2. 00GHz (2CPUs) ~ 2.0 GHz

Si placa 2, 8 gb.

Răspuns Câştigător
| AcerZ a răspuns:

Salut incearca serile batman arkham, sau gta 4, gta san andreas, saint row 4, Assasins Creeds toate serile,Hitman Absolution, Skyrim, World of warcraft, Need for Speed Most wanted 2012, Castelvania lord of shadows, Call of duty modern warfare 1, 2, 3, . Daca mai ai nevoie de jocuri anunta-ma.

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

City car driving
Gta san andreas mp sau MTA Gta San andreas
Cs 1.6
Euro truck simulator 2
Gta IV

| Danny8135297 explică (pentru Sofer):

Mai astept raspunsuri si vad la cine dau funda.

| Stallone a răspuns:

Goat simulator

| Danny8135297 explică:

A, uitasem, si 4 gb ram.