| mihai03081998 a întrebat:

Sunt putin indecis / nelamurit...
M-ar interesa acel parteneriat cu YT, insa eu la videoclipurile mele nu depasesc 600 - 700 vizualizari, doar 3 am cu 1500 in rest sub.
Si nu stiu cand se face acest parteneriat sau la ce numar etc... Subscriberi am 73, jalnic da.
Insa nu stiu cum sa fac ca numarul de subscriberi si views sa creasca incet incet.
Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| Helper69 a răspuns:

Salut,

Sunt alti afiliati cu youtube care s-ar putea sa te primeasca in programul lor. Eu de exemplu acum 3 ani in urma am gasit un afiliat, mi-am facut cont, mi-am pus link la channel-ul meu si acum sunt partener youtube (whoala). Dar nu am nici-un video care sa depaseasca 301 views.

O zi buna,
-Helper69.

| mihai03081998 explică (pentru Helper69):

Am trmis catre fullscreen cerere, insa nu am 18 ani, ci 17 si trebuie acord de la parinte trimis intr-un e-mail separat catre ei. Ai idee cum pot trimite acest e-mail. Adica Trebuie ceva special sau pur si simplu trebuie sa-si scrie mama acolo acordul?

| Helper69 a răspuns (pentru mihai03081998):

Nimeni n-are de unde sa stie cati ani ai tu pe net. Pur si simplu pune direct ca ai 18 ani si nu-ti spune nimeni nimic. Asa faceam cand eram