| Gmcc a întrebat:

Toata lumea o luase razna cu acel site care schimba statusul iar singura metoda care era contra era sa bifezi prima casuta de la Ignore List! Intrebarea e urmatoarea eu am setat prima casuta dar daca cineva vrea sa ma adauge in lista o sa-mi mai apara acea casuta in care sa-i dau eu accept?

Răspuns Câştigător
| guzanu92 a răspuns:

Da, bineinteles. Totusi, acum Yahoo a sters site-ul deci nu mai e pericol. Poti sa te intorci la setarea de dinainte fara probleme. ^^
O zi buna.