| VladutShiAtat a întrebat:

Unde sunt misiunile in cs go, imi trebuie un rank anume?, am rank 2. Ce vreau sa zic este ca: Unde sunt misiunile adica unde intru ca sa le fac!

Răspuns Câştigător
| mOsin a răspuns:

Ca sa iti raspund pe scurt, momentan nu poti.
Misiunile fac parte din pachete speciale de operatiuni(Operation Bloodhound, Phoenix etc)...acestea apar la interval de cateva luni si costa 2, 15 euro Operatiunea.
Iar aceste operatiuni au si o data limita la care trebuie completate, deci daca nu reusesti asta este.
E un sistem cam lacom si urat implementat dar atata timp cat firmei producatoare(Valve) ii iese profit, continua cu aceste operatiuni.
Momentan nu sunt operatiuni puse in vanzare, deci nu poti face misiuni.
Sper ca raspunsul meu a fost cat se poate de complet, o zi minunata sa ai