| EdynatorBest a întrebat:

Va rog, ajutati-ma aseara mi-am reformatat calculatorul pe el aveam Crysis 2 acum dupa reformatare l-am instalat si cand il deschid se aude doar sunetul si nu se vede nimic! |Cine imi poate expilca cum sa fac sa ma joc! Va rogg mult ajutaima
Dau funda, raspunsului care ma va ajuta si vot celorlalte.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| 98Enigma a răspuns:

Ai instalat driverul de la placa video?

| GabeN a răspuns:

Pai :
1. Daca ai instalat alt procesor/placa video etc, s-ar putea sa fie prea slab procesorul/placa video
2. Daca doar ai reinstalat Windows-ul si :ai bagat alt Windows:de ex : Win 7 in Vista sau XP, s-ar putea sa nu mearga pe acel windows.
3. Daca ai reinstalat decat Windows-ul si e acelasi, inseamna ca jocul tras dupa net nu e bun...
4.Nu l-ai instalat cum trebuie
Sper ca te-am ajutat happy