| LoveForShania a întrebat:

Am o problema cu calculatorul... Nu mai merge sunetul! Nu se mai aude! Aveam un program iTunes si l`am sters pentru nu mergea sunetul si am crezut ca este din vina lui. Acum nu mai merge sunetul. Boxele le-am verificat, totul este in regula cu ele. Va rog ajutati`ma as fi foarte fericita daca cineva m`ar putea ajuta! (as pune intrebarea la categoria Tehnologie, dar nu este prea accesibila)

2 răspunsuri:
| aLyNuSh a răspuns:

A_l_y_n_u_s_h_9_5 da-mi add si iti dau eu driverul de sunte.Asta e problema driverul de sunet.Sau ai putea sa cauti singura pe gogule "Avrack"

| lexony a răspuns:

Eu cred ca trebuie inlocuita placa d sunet.