| stefi123 a întrebat:

Va rog frumos sa-mi spuneti ce jocuri sa mai joc pentru ca m-am plictisit!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LLLLLccccCCCcccCCC a răspuns:

Pai am variante Age of Empiries 1, 2, 3, o joaca superba online: imperia online, o joaca care merita jucata e:Civilization V: Brave New World, Total War: Rome 2 se considera celmai bun joc strategie in 2004, SimCity este o joaca uluitoare nu este ca celelalte dare tot strategie merita incercata, dar iti recomand site http://www.wizoo.ro/jocuri/strategie/ sunt jocuri multe ai ce lege sunt toate genurile sper sa-ti placa succes! funda plizzzz!:D:D

| stefi123 explică (pentru LLLLLccccCCCcccCCC):

Daca ai putea sa-mi spui niste jocuri PC dar sa fie usor de instalat!
Multumesc.

| stefi123 explică (pentru LLLLLccccCCCcccCCC):

Sa fie jocuri PC si usor de instalat.
MULTUMESC!

| LLLLLccccCCCcccCCC a răspuns (pentru stefi123):

Cred ca poti juca air conflicts, world of warplanes.

7 răspunsuri:
| kingD0G a răspuns:

Imi poti preciza si componentele? Te rog!

| RevOlliNe1994 a răspuns:

Amnesia, Slender man, Happy Wheels rolling on the floor Funda? big grin

| stefi123 explică (pentru RevOlliNe1994):

O sa incerc slenderman

| RevOlliNe1994 a răspuns (pentru stefi123):

happy