| andreiciovina a întrebat:

Va rog sa imi spuneti daca acest laptop este bun. Pe el as juca fortnite, rocket league si cs go. Cum mi-ar merge? Dau funda.
Laptop Dell Vostro 3578 Intel Core Kaby Lake R (8th Gen) i5-8250U 256GB SSD 8GB AMD Radeon 520 2GB FullHD n2072wvn3578emeau

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Este mulțumitor pentru atât, spun asta pentru că în 5 ani (aproximativ) vor apărea alte laptopuri mai bune și o să nu mai poți juca nimic, decât jocuri vechi. Mi se întâmplă și mie.