| cosmy200 a întrebat:

va rog sa ma ajutati, am google opera si cand dau download la cs 1.6 imi da error
am nevoie de ceva program? de curand am schimbat windows-ul si nu am descarcat nici un program
multumesc!
dau funda celui care ma va ajuta si sa imi zica pe intelesul meuhappy

3 răspunsuri:
| MrLevy97 a răspuns:

Http://resursecs.com/download-cs-16.html daca nu merge scoate mufa de la net din unitate si bag-o iar! Bafta

| cosmy200 explică (pentru MrLevy97):

Nu merge! Imi apare ceva scris pe alta limba si pagina e fara imagini, scrisul e ceva cu patrate si delea.
Daca sti de ce zi-mi ca sunt disperatlaughing

| MrLevy97 a răspuns (pentru cosmy200):

Habar n-am happy schimba windowsulwinking