| Mortalken a întrebat:

As dori sa ma ajutati cu niste drivere pentru placa video : Intel 82915G/GV/910GL dar sa fie pentru sistemul de operare WINDOWS 7 X32 (X86)
Un link de download eu am cautat pe google nu am gasit poate voi aveti mai multa bafta dau funda celui care ma ajuta

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te chinui. Intra in Ma Config: http://www.ma-config.com/en si da: Start the detection/ Agent installation/ Automatic installation si salvezi fisierul care ti-l da. Il instalezi si apoi apesi pe icon-ul care se face pe desktop. Intri My drivers si iti alegi ce vrei sa downloadezi si care este cea mai noua versiune. O downloadezi si o instalezi si gata. Succes!

| Mortalken explică (pentru Salontanul):

Mersi Boss Voi incerca ce imi sugerezi

| Salontanul a răspuns (pentru Mortalken):

Mersi si eu. Eu nu pun dect driverul de la placa de retea de pe CD-ul de instalare. Dupa ce m-am conectat la net pun ce-mi da Ma Config.