| alexronaldo77fde a întrebat:

Va rog sa mă ajutați, Am Windows 10 si ieri mi s-a instalat alta versiune (si-a dat update singur). Ce as putea face sa revin la versiunea pe care o aveam înainte? (Pentru ca acum laptopul se in chide foarte greu, cam in 5 minute) DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| aneemaryy a răspuns:

Trebuie sa dezactivezi update-ul: Setari(Settings)-->Update &Security--->Update history-->Uninstall updates-->Selectezi update-ul respectiv--> Click dreapta pe update, uninstall si gata! O sa-si dea restart de cateva ori ca sa termine dezinstalarea.

| alexronaldo77fde explică (pentru aneemaryy):

Totul e ok până caut,, update history". Din cate vad, nu am optiunea asta