| ionut2014 a întrebat:

va rog sa-mi spuneti si mie niste jocuri horror care sa mearga pe un pc mai lenes happy, s-au daca nu stiti jocuri horror niste jocuri multiplayer. Daca se poate si rapid este super!

Răspuns Câştigător
| Schiopu_Matei_1996 a răspuns:

Ai spus ca calculatorul tau este echivalentl unui cartof cand e vorva de performanta.La ce te astepti? Daca habar nai de performanta calculatorului, bine, incearca astea: FEAR 3, Killing Floor, Left4Dead 1 si 2, The Hat Man: Shadow Ward, Bioshock 1. Hai sa te vad.

5 răspunsuri:
| Emmett a răspuns:

Jocuri multiplayer:
GTA 5; GTA SAN ANDREAS; CLUB MARIAN; CLUB PENGUIN; ANIMAL JAM.
Am auzit ca GTA 5 pentru PC apare in toamna asta.

| Emmett a răspuns (pentru Emmett):

Stiu un joc horror, EYES-nu cred ca e asa super.

| ionut2014 explică (pentru Schiopu_Matei_1996):

Bai dar voi nu stiti niste jocuri horror sau multyplayer misto? Cele care mi leati dat is de copii mici(adica 5 ani)ziceti-mi si mie macar un joc horror sau multyplayer misto si dupa dau funda sad

| Schiopu_Matei_1996 a răspuns (pentru ionut2014):

Ai spus ca calculatorul tau este echivalentl unui cartof cand e vorva de performanta.La ce te astepti? Daca habar nai de performanta calculatorului, bine, incearca astea: FEAR 3, Killing Floor, Left4Dead 1 si 2, The Hat Man: Shadow Ward, Bioshock 1. Hai sa te vad.

| Alin_Vaduva_1994 a răspuns:

Jucati Imscared the pixelated nightmare
Sa vedeti ca va speriati de va sar fulgii!