| Denis_Bogdan_1996 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie ce trebuie sa fac daca atunci cand intru in gta san andreas imi da crash la fel si la samp.
P.S:Am incercat sal reinstalez am facut asta de 5 ori si tot nu merge.
Va rog mult!

2 răspunsuri:
| Denis_Bogdan_1996 explică:

Nu...un hacker nu stiu ce mi-a facut si de aseara nu mai pot sa ma joc imi dadea crash incontinuu.Ma jucam si inainte un hacker nu stiu ce mi-a facut si dupa totul se schimbase din engleza in alta limba si atunci cand am iesit sa intru iar nu mai mergea dadea incontinuu crash.

| Teodor_Razvan_1994 a răspuns:

Ori nu ai destula memorie si trebuie sa mai stergi din ce ai pe calcularor, ori placa video nu corespunde cerintelor jocului.