| kkkk a întrebat:

Heii, funda pentru cine ma ajuta...ati vazut ca acum la facebook trebuie sa iti tai poza de profil obligatoriu nu o mai poti pune intreaga ( asa trebuie sa fac si eu sad ) si daca o schimb cu una ce am pus-o acum 2, 3 luni dar pe atunci puteam sa o pun intreaga fara sa decupez, trebuie sa o tai si pe aceasta sau nu? sad

3 răspunsuri:
| FataCuChitaraMun?ilor a răspuns:

E vorba nr. de pixeli.Asta trebuie schimbat. Poţi vedea la proprietăţi.

| Stefan_Cameluta_1998 a răspuns:

Trebuie sa intri pe pcwinking

| Elena109 a răspuns:

Nu, dacă întrii pe calculator, merge ..sau nu pe aplicatia aceea pe safari sau pe google :* sper sa reusesti