| RAMSES123 a întrebat:

Vreau sa achizitionez jocul Diablo 3 pentru pc si am nevoie de cateva sfaturi/informatii...
1. Ce este Guest Card?
2. Ce e Collector's Edition?
3. Ce e un CD. Key?
4. Trebuie instalat si daca da cat dureaza?
5. Se joaca on-line?
Scuze daca unele intrebari sunt bizare, dar cred ca e al 4-lea joc pe care il joc... sad
Multumesc anticipat.
Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| sammyr a răspuns:

La prima nu stiu.
2. Collection's Edition adica toate jocurile din colectie.
3. CD.Key-ul este un cod cu care poti activa jocul. Fara cod nu poti juca asa ca nu da codul la nimeni daca nu vrei sa iti ia jocul.
4. Da trebuie instalat. Jocul are vreo 16GB. Dureaza in functie de ce performante are PC-ul tau.
5. Da se poate juca online.
FUNDA? big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte sa-l cumpari il poti testa gratuit pana la level 15. Joci mai bine de 3 ore.

TRebuie sa-ti faci cont aici apoi sa descarci clientul http://eu.battle.net/account/creation/tos.html