| gabriel12345678900 a întrebat:

Vreau sa cumpar gta 5 pe ps 4 dar eu am gta 5 deja pe calculator o sa ma pot loga cu acelasi cont si pe ps 4 sau trebuie sa imi fac alt cont pe ps 4? Ajutor va rog

2 răspunsuri:
| iMihai98 a răspuns:

Salut, trebuie sa cumperi jocul pentru ps4, (nu merge sa joci cu cdul de pe pc pe ps4) si o sa iti faci un alt cont de rockstar probabil.

Succes!

| gabriel12345678900 explică (pentru iMihai98):

Salut!
stiu ca trebuie sa il cumpar dar nu stiu sigur daca o sa pot juca pe acelasi cont ca pe calculator sau va trebuii sa imi fac inca un cont cu alt e mail pe ps 4 pentru rockstar