| Ravash_Mihai_1993 a întrebat:

Ajutor TPU! am o tableta Allview si am uitat modelu... si nu ma pot conecta la net pentru am ma conecta la cont! ma pot loga pe calculator si sa fac ceva pe pc!?! pls! funda!

2 răspunsuri:
| Agenta004 a răspuns:

Intrii in setari, ultima optiune ar trebui sa fie ceva gen " Despre tableta / Despre telefon " unde iti scrie tot ce trebuie sa stii. Modelul, sistemul de operare...etc

| Ravash_Mihai_1993 explică (pentru Agenta004):

Pai nu pot sa intru pe tableta ca e blocata.........am uitat modelul si imi cere gmailul si nu ma pot conecta la net pot sa ma conectez de pe pc sa sa o deblocehez?