| Gonzalo a întrebat:

Vreau sa cumpar un laptop Asus care costa 900 lei:
-procesor Intel celeron dual core n3060 de 1.6 ghz si turbo boost pana la 2.48 ghz;
- 1 slot ram 4 gb ddr3 1600 mhz;
-hard 500 gb;
-placa video integrata Intel hd 400;
-ecran HD LED-Backlit Glare.
Este bun? Vreau sa.l folosesc pentru muzica, Youtube, filme, si eventual jocuri cum ar fi hitman absolution sau test drive unlimited sa-mi mearga macar low graphics.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Daniel_Pătru_1990 a răspuns:

E slab... Mai pune bănuţi și strânge. Nu cred că ai vrea să-l schimbi dupa 1 an. Eu îţi recomand să mai strângi. Poate găsești o ofertă care o să-ţi placă.

| Gonzalo explică (pentru Daniel_Pătru_1990):

Care componenta e slaba procesorul/placa video? Ca sa stiu de ce sa ma feresclaughing

| CPAElites a răspuns (pentru Gonzalo):

Ambele.