| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr consolă Xbox One S si am o nelămurire. Îmi trebuie televizor 4k ca sa îmi meargă consola sau merge si pe T.v ( Full Hd, Hd)?

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Salut! mi-am luat eu Xbox One S, nu am TV 4k dar se vede excelent, daca ai un TV HD sau Full HD funcționează foarte bine, daca ai un tv 4k, îți face jocurile cu grafica la 4k
I-al cu încredere, mie mi-a mers pe un tv diagonala 82 care nu e 4k, e doar HD sau full HD!

| BGabriel22 a răspuns (pentru Alexuţ02):

Nu stiu ce sa îmi iau ps4 s 1tb sau xbox one s 1 tb?

| misu2315 a răspuns (pentru BGabriel22):

Ps4 parerea mea.

4 răspunsuri:
| misu2315 a răspuns:

Merge si pe tv hd si full hd. Merge si pe orice monitor.

| anonim_4396 explică (pentru misu2315):

Inca nu m.am decis care consola dar si la Ps 4 slim e la fel? Adica merge pe orice chiar daca specificația la consola e 4k?