| MucificatoruBeat a întrebat:

vreau sa imi iau assassin's creed 1 si nu stiu daca imi merge! Sa va spun configuratia la pc meu si astept un raspuns daca merge sau nu!
RAM:2GB
PLACA VIDEO:512
Procesor CPU G460 1.80GHz 1.79GHz
Intel(R) HD GRAPHICS FAMILY
Intel Corporation(R)
Astept un raspuns daca imi merge macar cu configuratia la minim! Multumesc

2 răspunsuri:
| afk95 a răspuns:

Pai o sa iti mearga...mie mi-a mers cu astea: Procesor(AMD Semprom) : 1.8 GHz
RAM: 1 Gb DDR1
Placa video : 512
Nu o sa mearga excelent, o sa fie acceptabil.

| maximovidiu a răspuns:

Am un notebook fix cu configuratiile. tale. am jucat ac1 pe el. dar merge la cea mai proasta grafica. fara umbra fara nimic... pur si simplu parca joci pe alb laughing). e de **** rau :-J