| visan321 a întrebat:

vreau sa imi iau jocul ARK:survival evolved pe acest laptop dar nu stiu daca imi va functiona am un laptop de la Sony Vaio si are urmatoarele componente:procesor:Intel core i3-2330M CPU 2. 20GHz, 4gb de RAM, 64-bit,windows 10 si placa video Intel HD Graphics 3000.
Cine imi va spune daca acest joc va functiona va avea funda!

Răspuns Câştigător
| SasaSasa2000 a răspuns:

Nu cred ca va functiona. ati cere un i-5, ram 8GB si placa video a ta e cam slabuta. dar cine stie poate posa il deschizi si dupa aia ia foc calculatoru desigur dupa ce cxoolerul se invarte ca un titirez si face un sunet de parca e claxonul dela un vapor... dar tot posa te lauzi ca l-ai jucat...macar l-ai deschis.