| valoaredfdfg a întrebat:

Ce placa video imi recomandati pana in 1200 de lei?,sa fie de laptop,daca conteaza si firma,este Sony Vaio,sa fie de gaming, nu prea ma pricep in placi video, placa mea video la momentul de fata este Intel (R) HD Graphics 3000
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| AnGel032 a răspuns:

Salut!

Din cate stiu este foarte greu sa schimbi piesele la un laptop, in afara de RAM si HDD. Sunt "sudate" de placa de baza si ar trebui sa iti cumperi si placa de baza, video si procesor. Iti recomand sa iti strangi bani sa iti cumperi un alt laptop.