| DoarSile a întrebat:

Vreau sa imi pun windows xp si nu ma pricep cu driverele driveru pentru placa de retea il am dar vreau sa imi dati un program bun sa imi gaseasca ce driver trebuie sa iau multumesc funda + vot

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra aici:
http://www.ma-config.com/en
Dai: "Start the detection"
O sa-ti ceara sa sa instalezi un programel. Dupa ce-l downloadezi il instalezi dai iarsi "Start the detection"si dupa ce termina intri in "My drivers". Acolo vei gasi driverele pentru tot ce ai in computer. Care-s cu galben nu le ai instalate. Care-s cu verde ale tale sunt vechi si le poti instala pe cele noi care se afla acolo.
Daca nu apar inseamna ca sunt instalate bine.