| ForFun a întrebat:

mi-am instalat windows-ul si nu mai imi gasesc driverele pentru pentru placa video ca cea de sunet si retea am cd originale. le-am pierdut.As vrea sa ma ajutati cu ceva program nu stiu sa imi gaseasca driverele si sa le pot descarca stiu ca o data am dus pc la un prieten si nu stiu cum lea gasit pe net.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Katakimiku a răspuns:

Salut si tie!
Eu mi-am reinstalat windows'ul si la fel mi s-a intamplat...
Ei bine, eu le-am gasit pe internet...
Cauti si tu: driver (cum se numeste placa video sau cea de sunet sau cea de retea)...
Cam asta este...
Funda?

2 răspunsuri:
| al3xal3x1 a răspuns:

Incearca cu Driver Checker sau Driver Scanner de la Uniblue dar priu eu zic ca e mult mai bunwinkingSucces!

| andreeapap a răspuns:

Sunt ffffffff greu de gasit pe net.Si daca le gasesti merg numa cu parole sau cu bani in cel mai rau caz ramai fara sunet iar in cel mi bun eu zic sa contactezi un informatician.El sigur va sti de unde sa ti le ia.