| LetSmoke a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu minecraft-ul nu imi mai porneste imi ramane blocat la update(cred ca la update nu stiu) uitati: http://postimg.org/image/68td8s149/ Va rog ajutati-ma dati-mi un sfat ce sa fac va rog!

5 răspunsuri:
| XxxBestKillerxxX a răspuns:

Nu este de la niciun update al minecraft-ului, ti-ai instalat forge mod loader iar acesta face sa iti apara acea chestie. Acum s-ar putea sa nu mearga din cauza unor moduri, dar verifica si versiunile(minecraft, forge).

| LetSmoke explică (pentru XxxBestKillerxxX):

Si ce as putea sa fac? Sa sterg modurile?

| LetSmoke explică (pentru XxxBestKillerxxX):

Sau daca nu imi dai si mie instalarea de la minecraft-ul tau ca oricum am nevoie si de un minecraft

| XxxBestKillerxxX a răspuns (pentru LetSmoke):

Vrei minecraft pentru moduri sau simplu fara forge?

| LetSmoke explică (pentru XxxBestKillerxxX):

Vreau pentru moduri nu conteaza versiunea ca am unul simplu fara moduri iar asta vreau sa fie cu moduri