| andy14 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar Euro Truck Simulator 2 de pe G2A si am vazut ca este gift daca il pun pe steam-ul meu pot sa ma joc eu sau trebuie sa-l dau cadoou cuiva? FUNDA!

7 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Nu trebuie neaparat, iti dau ei un cod cu care activezi, dar cel mai des ii se spune ''gift''. Codul daca vrei il poti folosi tu sau il dai la cineva dupa ce l-ai activat nu stiu exact cum functioneaza. Dar am auzit ca g2a are foarte multe plangeri. Eu mi-am cumparat CS:GO de pe kinguin.com si mi-au dat codul in putin timp, au un support de treaba...sa meritat. Tu faci cum vreiwinking

| andy14 explică (pentru userul7200):

Cu kinguin mi se pare foarte complicat

| userul7200 a răspuns (pentru andy14):

Trebuie doar sa-ti faci un cont

| andy14 explică (pentru userul7200):

Da si iti ia si tva 24% trebuie sa pui adresa completa etc

| userul7200 a răspuns (pentru andy14):

La adresa eu am pus la nimereala pe nime nu intereseaza. Si tva 24% iti pune pe toate siteurile chiar si pe G2A. Luna trecuta so bagat chestia asta ca inainte nu trebuia sa platesti niciun tva in plus.

| maxbio a răspuns:

Daca il iei ca si gift ai doua optiuni: sa il dai unui prieten sau sa il activezi pentru tine.

| Gamingatorul a răspuns:

Da il poti pune pe steam. Eu am cumparat eurotruck simulator 2 cu 2 euro, uneori are promoti mari aici http://bit.ly/2e8YagK