| sorinel98 a întrebat:

Vreau sa-mi descarc instagramul pe pc si nu merge, ce pot sa fac? sau ce aplicatie imi recomandati sa pot descarca instagramul?

1 răspuns:
| ElectroFlash a răspuns:

Instagramul pe un Pc poate fi accesat pe un browser sau pe un simulator Android. Astfel, poti descărca bluestacks( e un program pe care poti folosi aplicatii e Ok, adică cele de pe Android) si instalezi instagramul. Atât. Simplu, dar o sa dureze cam o jumatate de ora tot. Bafta!