| Iftimia_Andrei_1993 a întrebat:

vreau sa stiu ce jocuri pot juca pe pc-ul meu :pentium (R) dual-core CPU E5200 @ 2. 50GHz, 2.49GHz, 1.75 GB of RAM.am incercat far cry 3 dar imi apare negru pe ecran 3-4 sec si ma scoate din el...CE ARE? ESTE DE VINA PLACA VIDEO? ma puteti ajuta in legatura cu vreouna din probleme? dau fond!

Răspuns Câştigător
| Bruninhos a răspuns:

Pai te poti juca asa :
- Dead Walking Instinct Survival
- Wolfenstein 2
- Area 51
- Doom 3
- Dead Rising 2
- Resident Evil 5
- Bad boys 2
- Sniper Elite Nazi Zombie Army 1 si 2
- Amnesia the dark descent
- Bioshock 1 si 2
- STALKER Shadow of Chernobyl
- STALKER Call of Pripyat
- Land Of The Dead
- FEAR 2 Project Origin
- Deadlight
- Vampire The Masquerade
- BloodRayne 1 si 2
- Action PART TWO
- Painkiller
- Tomb Raider Legend
- Mafia 1 si 2
- X 3 UBISOFT
- Pathologic
- Raindrop
- The Punisher
- Max Payne 1 si 2
- HellRaid

Cam tot ce ti-am postat sunt jocuri shooter sau de actiune bazate pe un storyline horror.
Succes!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Placa video unde este? Sistemul de operare? Nu stii ca placa video este cea mai importanta in jocuri?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| Iftimia_Andrei_1993 explică (pentru neluL):

Cred ca placa este de vina (mi-a spus si fratele meu ca asta ar putea fi de vina ) dar nu stiu cum sa aflu de cat este placa video sad