| vlady434 a întrebat:

Vreau sa stiu daca pot sa joc jocuri gen Assassin's Creed 3, Black Ops 2 pe acest sistem: AMD Athlon(tm) 64x2 Dual Core Processor 5000+, 2.61 GHz, 3GB of RAM, hard 1, 2 TB, Windows Xp Professional.

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RocKzZ a răspuns:

S-ar putea sa iti mearga acum nu stiu. Pentru ca Assasin`s Creed 3 nu a aparut inca. Zilele astea trebuie sa apara iar Black Ops 2 nu am jucat. Cred ca iti merg jocurile astea noi aparute dar NU pe recommanded deci grafica trebuie sa fie cam pe Medium sa iti mearga jocurile astea tari si cu grafica faina. Funda?

| booy a răspuns:

Categoric da.

| calingoia2001 a răspuns:

Nu cred ca o sa iti mearga(assasin creed 3 a aparut azi)

| Simple929292 a răspuns:

Imi pare rau dar nu are cum sa iti mearga deoarece si AC3 si Black Ops 2 necesita Windows 7 sau 8.

| Gabriel21073 a răspuns:

Da iti merge! si eu am la fel sistemul si imi merge assasin credd 3.si black ops 2

| Roberto_Reschiotto_1996 a răspuns:

Din ce ne ai zis tu pana acum iit merge, dar ai uitat sa specifici placa video pe care o ai, ma gandesc ca daca ai asa sistem nu cred ca placa video o sa fie de proasta calitate

| Roberto_Reschiotto_1996 a răspuns:

Ce pot sa zic, Hmmm placa ii cam veche deja pentru a suporta mai ales jocurile astea acum din 2012, sa zicem ca poate pe low o sa mai ai sanse sa te joci dar si asa cam greu o sa-ti mearga si cum ai zis tu ca ai xp. Xp deja nu mai suporta jocurile astea deja ii cam invechit si el, trebuie un windows 7 acum, incearca sa vezi daca iti merge pe low toate setarile jocurilor sa vezi asa vad ca ai si 3 gb ram de mai poate ajuta si aia si plus procesoru de dual core, incearca!

| Roberto_Reschiotto_1996 a răspuns:

Greseala, reactualizes ce am scris mai devreme, doarece vin cu o veste proasta ca nu o sa-ti mearga deloc, deoarece placa ta are shader 2.0 si chestia asta conteaza foarte mult la jocuri si jocurile spuse de tine mai sus ai de vreo 4. o sau si 5.0 shader, scuze informatile de ma jos nu are rost sa incerci, trebuie cumparet o placa mai noua pentru a juca jocurile alea ce ai zis tu, si scuze din nou

| Bub_Un_1991 a răspuns:

Da, poti juca jocuri online aici
www.descarca-jocuri.com