| aceaflorin a întrebat:

GTA San Andreas merge tot mai laguit! Mi-am instalat moduri pe masini si unul dintre ele nici nu il pot dezinstala! Cand termin o misiune se blocheaza si sunt nevoit sa il opresc prin Task Manager. L-am dezinstalat si ca sa nu pierd misiunile am dat copy inainte de dezinstalare la fisierul //GTASAsf4.b// din GTA San Andreas User Files. Dupa instalare aceeasi problema cu lagul..salvarea mi-a ramas.Cum pot dezinstala modurile de pe masini si sa scap de lag? Funda+Vot!

4 răspunsuri:
| stefanvladvlad a răspuns:

Poti scapa de ele cu programul spy hunter 4

| aceaflorin explică (pentru stefanvladvlad):

Merci..ma poti ajuta si in legatura cu lagul? sau crezi ca problema e doar de la moduri?

| stefanvladvlad a răspuns (pentru aceaflorin):

Probabil unul din moduri are bag
spy hunter 4 il distruge...
nu iti distruge toate modurile ...doar ala care are bag si provoaca lag
FUNDA TE ROG!

| aceaflorin explică (pentru stefanvladvlad):

Spy hunter are un virus cat casa.da-mi tu un link te rog frumos si zi-mi cum sa il folosesc!