| Emanuel25252 a întrebat:

vreau si eu niste jocuri pentru acest sistem!

Processor Intel Core i3-3220 Cpu @ 3.30 Ghz

Memorie 8.00 Gb

System tipe 64-bits

Geforce GTX 650 Ti Boost

Răspuns Câştigător
| cipriangrigore1 a răspuns:

WWE 2k17, Far Cry Primal, Counter Strike Global Offensife, PES 2018, f1 2017, Gta V, Gta IV, Far Cry 4, Fortnite, H1Z1, Overwatch, DOOM, Battlefield 1, Days Gone, God of War, Call Of Duty s-a.m.d

| Emanuel25252 explică (pentru cipriangrigore1):

Man daca merge Primal merge si 5

6 răspunsuri:
| ΣηJΦY a răspuns:

Procesorul e cam slab, dar in rest componentele sunt ok. Poti incerca Far Cry 3 si 4(Primal si 5 nu iti merg sigur), GTA V, Assassin's Creed( toata seria pana la Unity inclusiv, nu stiu daca sistemul va duce si celelalte jocuri din serie).

| Ursu_Mirela_1988 a răspuns:

Far Cry, Need for Speed Most Wanted, Counter Strike 1.6, Gta Vice City, Metin2 etc daca mai vrei spune-mi

| Ursu_Mirela_1988 a răspuns:

Far cry