| Niculae_Luci_1997 a întrebat:

vreau si eu sa cumpar de pe g2a fifa 16 si am o nelamurire, el costa 39 de euro dar imi da sa aleg locatia mea dau pe romania...si imi arata ca imi da o taxa si creste pretul la 48... daca nu selectez tara si las pe,, EU bussines & VAT registred 0%, ce se intampla? daca stiti un site mai ieftin de g2a va rog sa nu ezitati sa imi spuneti.

5 răspunsuri:
| Niculae_Luci_1997 explică (pentru MagicOneT):

Dar te rog sa ma lamuresti si pe mine cum e faza cu selectarea locatiei.

| JohnFKen a răspuns:

Taxa la care te referi este TVA-ul ce difera in functie de tara.Sugerez sa lasi pe optiunea cu 0%

| Niculae_Luci_1997 explică (pentru JohnFKen):

Aa deci nu conteaza nu?

| Gamingatorul a răspuns:

E TVA acela. Daca merge lasa-l pe 0 % http://bit.ly/2e8YagK